Перемога над нацизмом

Заходи в КЗ КОР «Васильківський профліцей» по відзначенню Перемоги над нацизмом

В рамках заходів з відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі 05-06 травня у музеї «Бойової слави» Васильківського професійного ліцею були проведені тематичні виховні години в учнівських групах:

  • група 35 – «День пам’яті та надії»;
  • група 15 – «Шлях до перемоги»;
  • група13 – «Мужність і відвага крізь покоління»;
  • група 12 – «Героями не народжуються, героями стають»;
  • група 25 – «Збережемо пам’ять про подвиг»;
  • група 23 – «Подвиг не має забуття».

На виховні заходи були запрошені ветерани війни та праці, які на собі відчули і перенесли весь тягар воєнних років. Вони закликали учнів бути істинними патріотами своєї країни: готовими відстоювати її незалежність, шанувати світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя у далекі сорокові роки у боротьбі з нацизмом і хто сьогодні віддає його на східних кордонах виборюючи цілісність і незалежність нашої Батьківщини.

З 05 – 08 травня в фойє ліцею діє тематична виставка: «Подвиг українців – минуле і сьогодення».

На виставці представлені документальні матеріали часів Другої світової війни, спогади учасників бойових дій, художні твори про події Великої Вітчизняної війни, матеріали про Героїв Небесної сотні.

Учні ліцею ознайомлюються з історичним внеском українського народу в знищення нацизму у Європі, подвигом і самопожертвою мільйонів українців в роки війни в ім’я Перемоги, віддають щану героям Небесної сотні.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.