Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
ПРЕС-ЦЕНТР КОМIСIЇ

КОМІСІЯ «ПРЕС-ЦЕНТР»

Мета: створити базу даних діяльність органу учнівського самоврядування закладу. Ефективно розповсюджувати та реалізовувати цю інформацію через власні та доступні засоби масової інформації
Прес-центр учнівського представництва. Організовує та здійснює художнє оформлення заходів, готує і забезпечує вихід інформації з різних питань.
Висвітлює цікаві ліцейні традиції, новини ліцейного життя учнів.
Інформує учнів, педагогів про всі події, які відбуваються в ліцеї, різними засобами масової інформації(газета, бюлетені, рекламні оголошення).

– організація випуску ліцейної газети;

– організація роботи відеостудії та прес-центру.

– проведення соціологічних опитувань;

– випуск фотомонтажів;

– випуск стінних листівок в групах;

– організація та проведення круглих столів з участю лекторів;

– проведення конкурсів стінівок;

– випуск інформаційних бюлетенів;

– випуск музичних та вітальних програм для учнів та педколективу;

– робота по формуваню громадської думки учнів.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.