Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Презентація з англійської мови. Обслуговування іноземних відвідувачів в закладах громадського харчування

«Обслуговування іноземних відвідувачів в закладах громадського харчування»

Викладач англійської мови Михайловська Н.К.
Васильків, 2016

Starters – Soups- Main course – Dessert –
Ukrainian borshch, vareniky, holubtsi ,deruny, kholodets, salo, mlintsi, domashnia kovbasa, baked potatoes, meat plate, steak,strawberries with cream, caviar sandwiches, chicken noodle, Greek salad, shrimps salad, mushroom soup, pickled vegetables, cheese plate , pastry, doughnut , nalysnyky ,syrnyky, fried fish, karasi v smetani, green borshch.

Head Chef: I`d like to put a new dish on the menu. Any suggestions?
Cook: What about mlintsi o deruny?
Head Chef: Well, mlintsi are (is)the cheapest food and I think our guests have a more expensive taste than that.
Cook: Yes, but their (it`s)cheap price doesn`t mean they taste worse than any other food. I think they are(it`s) tastier than deruni, for example.
Head Chef: I agree, but I still don`t think our customers will like mlintsi.
Cook: Caviar. What about mlintsi with caviar?
Head Chef: Hmm. How do you prepare them?
Cook: Well, first of all, we make a dough, fry on the oil in the pan , cool them and decorate caviar on the top. They are deliciouse.
Head Chef: Sounds great! But before we put them on the menu, why don`t you prepare some for me to try. We could have dinner together at my place …
Cook: Its OK, I can do them for you here this afternoon.

PRESENT SIMPLE PASSIVE

The Passive is often used to describe how things are made or done.
am, is are + V3
Examples.
The chef makes ice-cream from cream, eggs, and sugar.
Ice-cream is made from cream, eggs, and sugar.
The chef makes pancakes from eggs, milk and flour.
Pancakes are made from eggs, milk, and flour.

Change these sentences to the Passive form.
1.We make pasta from flour, eggs and salt.
2.Yon make a Margarita with tequila.
3.The receptionist tells guests about the hotel facilities.
4.The restaurant serves dinner from 7.30 to 11.00.

Останні новини

Відзначення Дня Європи

22.05.2019
День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. 18 травня (третя субота травня) уся Європа відзначає свій день – День Європи. Україна є частинкою цієї великої європейської сім’ї. З цієї нагоди 20  та 21 травня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства. Мамчур В.В., вчитель  громадянської освіти, провела урок – вікторину на тему: «Європа починається з тебе» для учнів 15 групи. Під час  проведення вікторини  учні познайомилися з передумовами створення ЄС, його традиціями, звичаями. Учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, виявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури. Ну і кульмінацією свята стало проведення з учнями ліцею, представниками учнівського самоврядування під керівництвом заступника директора з ВР Дармостук Л.С. пізнавального квесту «Дорогами Європи»  та флешмобу «Україна – це Європа»,  під час яких здобувачі освіти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які входять до його складу, та традиціями відзначення Дня Європи в Україні. Обов’язковими атрибутом цього дня був прапорець із символікою України та Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом. Під час заходів такого формату  учні зрозуміли, що Україна має багато спільного з європейськими країнами. І це не дивно, адже географічно саме вона є центром Європи.