Відзначення 85-ї річниці від дня народження видатної української письменниці Ліни Костенко

Відзначення 85-ї річниці від дня народження видатної української письменниці Ліни Костенко

19 березня 2015 року вся Україна святкує річницю талановитої української поетеси сьогодення, громадської діячки, яскравої представниці «шістдесятників» – Ліни Василівни Костенко!

Її пісні – як перло многоцінне,

як дивен скарб серед земних марнот»

Л.Костенко

image_gallery

Ці слова вона сама вклала в уста гетьмана Хмельницького про Марусю Чурай, але вони характеризують і її саму. Ліна Костенко є видатною сучасною українською поетесою, своїм життям і творчістю вона засвідчує несхитну мужність, палку любов до України. Вона — одна з тих митців, хто не втратив людської гідності в часи переслідувань, не йшов на компроміс з владою, бо свою позицію поетеса завжди виражала прямо і відкрито: «…не боюсь донощика в трактирі, бо все кажу у вічі королю».

19 березня на честь Л.Костенко у КЗ КОР «Васильківський профліцей» відбувся літературний вечір «Я вибрала долю собі сама…»

image_gallery (1)

Учні ліцею підготували цікаву змістовну розповідь про особисту долю поетеси, її громадську позицію, гострі моменти в житті України, коли відверто і безкомпромісно звучали слова Ліни Василівни.

image_gallery (2)

На свято були запрошені поети Васильківщини з літературно-мистецького об» єднання «Калинове багаття», а саме: Величко Світлана Петрівна, Іванков Володимир Максимович та Горякіна Поліна Олександрівна, які разом з учнями ліцею читали напам’ять поезії та уривки з творів Ліни Василівни. З мультимедійного екрану лунали вірші, покладені на музику у виконанні Ольги Богомолець. Відеоролики виконання творів поетеси відомими особистостями: Б.Ступкою – поезія «Крила», Н. Матвієнко та В.Горянським.

Не забували і про власні вірші. На вечорі прозвучало багато гарних поезій молодих талановитих поетів – початківців. Це учні ліцею Грицюк Марія та Кришталь Ірина, які в майбутньому ми сподіваємося, так як і Ліна Костенко, стануть голосом українського народу.

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.