Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Учнівське самоврядування

План роботи

Ради лідерів учнівського самоврядування

КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

на Iсеместр 2017/2018 н. р.

п/п

Заходи

Відповідальні

за виконання

(голови комісій)

Термін

виконання

ВЕРЕСЕНЬ
1 Загальноліцейні збори учнів ліцею Голова Ради лідерів учнівського самоврядування 22.09
3 Аналіз пропусків занять та своєчасна явка на заняття Комісії з питань дисципліни і порядку та з навчально-виробничих питань До 30.09
5 Підготовка до Дня працівника освіти Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ До 30.09
ЖОВТЕНЬ
  Провести вибори голови учнівського самоврядування Голова Ради лідерів учнівського самоврядування 04.10
  Провести засідання голів комітетів органу учнівського самоврядування Голова Ради лідерів учнівського самоврядування 05.10
  Затвердити план роботи учнівського самоврядування на Iсеместр 2017/2018 н.р. Голови комісій учнівського самоврядування 05.10
3 Провести засідання комісії трудових справ Голова комісії трудових справ 09.10
4 Підготовка до відзначення Дня захисника України та українського козацтва «Козаку найперше воля, козаку найперше честь» Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ До 13.10
5 Засідання комісій дисципліни та порядку та навчально-виробничих питань Голови комісій дисципліни та порядку 12.10
6 Підготовка до відзначення визволення України від нацистських загарбників «Дорога мужності та слави» Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ 27.10
7 Засідання комісії соціально-правового захисту Голова комісії з соціально-правового захисту 20.10
8 Засідання комісії «Прес-Центр» Голова комісії «Прес – Центр» 20.10
9 Випуск інформаційного плакату «Санітарний стан території ліцею» Комісія «Прес-Центр» До 30.10
10 Аналіз пропусків занять та своєчасна явка на заняття Голови комісій з питань дисципліни і порядку та з навчально-виробничих питань До 31.10
11 Привітати іменинників місяця Комісія «Прес – Центр» До 31.10
12 Пропаганда здорового способу життя. Спортивні змагання Комісія спорту та здорового способу життя Щочетверга
ЛИСТОПАД
1 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування Голова Ради лідерів учнівського самоврядування 03.11
2 Заходи до Міжнародного дня проти насилля; 

повідомлення: «Не стань жертвою насилля!»;

інформаційна година : «Попереджаючи насилля – долаємо його»

Комісія «Прес-Центр» 03.11
3 Підготовка до відзначення Дня української писемності та мови «Рідна мова, чиста, як роса» Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ 07.11
4 Засідання комісії трудових справ Голова комісії трудових справ 17.11
5 Засідання комісії екології, спорту та здорового способу життя Голова комісії спорту та здорового способу життя 18.11
6 Підготовка до участі у Міжнародному конкурсі з української мови ім.. П. Яцика Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ ІІ.11
7 Засідання комісій дисципліни і порядку та з навчально-виробничих питань Голови комісій дисципліни і порядку та з навчально-виробничих питань 24.11
8 Засідання комісій культури і дозвілля, добрих та корисних справ Голови комісії культури і дозвілля та корисних і добрих справ 25.11
9 Засідання комісії «Прес-Центр» Голова комісії «Прес-Центр» 28.11
10 Випуск інформаційної газети «Життя ліцеїста» Комісія «Прес-Центр» До 29.11
11 Аналіз пропусків занять та своєчасна явка на заняття Комісії дисципліни і порядку та з навчально-виробничих питань До 01.12
12 Привітати іменинників місяця Комісія «Прес Центр» До 30.11
13 Пропаганда здорового способу життя. Спортивні змагання Комісія спорту та здорового способу життя Щочетверга
ГРУДЕНЬ
1 Інформаційно — просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом і толерантності до ВІЛ – позитивних людей Комісія спорту та здорового способу життя 01.12
2 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування Голова Ради лідерів учнівського самоврядування 08.12
3 Підготовка до проведення Всеукраїнського тижня права Голова комісії з соціально-правового захисту До 05.12
4 Відзначення дня Святого Миколая «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час» Комісія культури і дозвілля та корисних і добрих справ 19.12
5 Засідання комісії трудових справ Голова комісії трудових справ 22.12
6 Аналіз пропусків занять та своєчасна явка на заняття Комісія з питань дисципліни і порядку та з навчально-виробничих питань 23.12
7 Провести ліцейний конкурс «Замість ялинки – новорічний букет» Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ 26.12
8 Засідання комісій дисципліни і порядку та з навчально-виробничих питань Голова комісії дисципліни і порядку та з навчально – виробничих питань 26.12
9 Засідання комісій з питань культури і дозвілля, добрих та корисних справ Голова комісії культури і дозвілля , корисних і добрих справ 26.12
10 Засідання комісії спорту та здорового способу життя Голова комісії спорту та здорового способу життя 27.12
11 Пропаганда здорового способу життя . Спортивні змагання Голова комісії спорту та здорового способу життя Щочетверга
12 Засідання комісії соціально-правового захисту Голова комісії соціально –правового захисту 27.12
13 Випуск інформаційної газети «Життя ліцеїста» Голова комісій «Прес-Центр» До 25.12

 

 

План роботи

Ради лідерів учнівського самоврядування

КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

на ІІ семестр 2017/2018р.

з/п Зміст заходів

Відповідальний за виконання

(Голова комісії)

Термін

виконання

СІЧЕНЬ
1 Засідання Ради учнівського самоврядування Голова Ради лідерів учнівського самоврядування 25.01
2 Затвердження плану роботи на  

ІІ семестр

Голови комісій учнівського самоврядування 26.01
3 Рейд-перевірка збереження ліцейного майна Комісія з питань дисципліни і порядку до 31.01
4 Допомога в підготовці заходу до Дня Соборності України Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ до 22.01
5 Допомога у підготовці заходу до Дня пам’яті Героям Крут Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ до 29.01
6 Рейд-перевірка «Урок» комісії з питань дисципліни і порядку та з навчально-виробничих питань до 01.02
7 Пропаганда здорового способу життя. Спортивні змагання Комісія спорту та здорового способу життя Вівторок, середа, четвер
ЛЮТИЙ
1 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування Голова Ради лідерів учнівського самоврядування 01.02
2 Засідання комісій дисципліни та порядку та навчально – виробничих питань Голови комісій учнівського самоврядування дисципліни та порядку 09.02
3 Допомога у підготовці до «День Святого Валентина» Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ до 14.02
4 Допомога у підготовці до дня вшанування учасників бойових дій на території Афганістану: «Обпалені афганською війною» Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ до 15.02
5 Рейд «Зовнішній вигляд учня» Рада лідерів Протягом місяця
6 Пропаганда здорового способу життя. Спортивні змагання Комісія спорту та здорового способу життя Вівторок, середа, четвер
БЕРЕЗЕНЬ
1 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування Голова Ради лідерів учнівського самоврядування 01.03
2 Допомога в підготовці до Шевченківського тижня Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ до 07.03
3 Допомога в організації свята з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня Комісії культури і дозвілля, добрих та корисних справ до 08.03
4 Засідання комісії трудових справ Голова та заступник трудових справ 13.03
5 Рейд-перевірка території ліцею Комісія трудових справ 14.03
6 Засідання комісій дисципліни та порядку та навчально-виробничих питань Голови та заступники комісій дисципліни і порядку та навчально-виробничих питань 22.03
7 Перевірка-рейд «Підручнику нове життя» Рада лідерів 28.03
8 Пропаганда здорового способу життя. Спортивні змагання Комісія спорту та здорового способу життя Вівторок, середа, четвер
КВІТЕНЬ
1 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування Голова Ради лідерів учнівського самоврядування 05.04
2 Засідання комісії спорту та здорового способу життя Голова та заступник комісії спорту та здорового способу життя 06.04
3 Допомога у підготовці до тижня здорового способу життя Комісія спорту та здорового способу життя 09.04-13.04
4 Трудовий десант «О, земле,край мій єдиний!» Рада лідерів Протягом місяця
5 Проведення рейдів «Урок», «Перерва» Рада лідерів Протягом місяця
6 Аналіз пропусків занять та своєчасна явка на заняття Комісія з питань дисципліни і порядку та навчально-виробничих питань до 01.05
ТРАВЕНЬ
1 Організація заходів з нагоди заходів до дня пам’яті, присвячені жертвам Другої світової війни та дня Перемоги Голови комісій з питань культмасової роботи, організації дозвілля, добрих та корисних справ до 08.05
2 Допомога у заходах до Міжнародного дня родини Рада лідерів 15.05
3 Заходи до Дня вишиванки Рада лідерів до 17.05
4 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування Голова Ради лідерів учнівського самоврядування 24.05
5 Заходи до дня без тютюну Рада лідерів 31.05
6 Всеукраїнський місячник Червоного Хреста України Рада лідерів Протягом місяця
7 Аналіз пропусків занять та своєчасна явка на заняття Комісія з питань дисципліни і порядку та навчально-виробничих питань до 01.06
8 Пропаганда здорового способу життя. Спортивні змагання. Комісія спорту та здорового способу життя Вівторок, середа, четвер
ЧЕРВЕНЬ
1 Організація заходів до Міжнародного дня захисту дітей Комісії культури і дозвілля, добрих і корисних справ 01.06
2 Засідання комісій дисципліни та порядку та навчально-виробничих питань Голови та заступники комісій дисципліни і порядку та навчально-виробничих питань 05.06
3 Звіт голів комісій учнівського самоврядування за 2017-2018н.р. Рада учнівського самоврядування 08.06
4 Засідання Ради лідерів учнівського самоврядування. Звіт Голови учнівського самоврядування за 2017-2018н.р. Рада учнівського самоврядування 15.06
5 Рейд-перевірка учбових класів на кінець учбового року Комісія трудових справ 20.06
6 Пропаганда здорового способу життя. Спортивні змагання. Комісія спорту та здорового способу життя Вівторок, середа, четвер

 

 

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

КНЗ КОР «ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ»

Голова Ради лідерів – Литвиненко Юлія учениця 33 групи,
професія «Муляр. Штукатур»

 

Заступник голови Ради лідерів – Грищук Єгор,

учень 12 групи,

професія «Електрозварник ручного зварювання. Водій категорії «В»»

 

Секретар Ради лідерів – Путня Олександра учениця 25 групи,
професія «Кухар. Офіціант»

 

Голова ради лідерів – Литвиненко Юлія – 33 група

Заступник голови – Грищук Єгор – 12 група

Секретар – ПутняОлександра – 25 група

 

з/п Назва комісії Прізвище, ім’я учня Голова комісії Куратор
1 Навчально – виробнича 1.Хільченко Олександр – гр.12 

2.Михайлик Вікторія – гр. 11

3. Віцан Владислав – гр. 13

4. Любавіна Валерія –гр. 15

Маслова Любов – 

35 група

Леоненко І.П.
2 Дисципліни і порядку 1.Целих Михайло – гр. 12 

2.Власенко Анна – гр. 13

3.Матвійчук Катерина –гр. 15

4. Фізер Владислав – гр. 23

Дерлеменко Владислава – 35 група Бондар Г.В.
3 Культури і дозвілля 1.Петровська Катерина – гр. 11 

2.Бугаєнко Аня – гр. 11

3.Гриненко Аліна – гр. 11

4.Неділько Вікторія –гр. 15

Ляк’янчук Вікторія – 

21 група

Тимощук І.В.
4 Спорту та здорового способу життя 1 Піхур Анастасія – гр. 15 

2.Шамрай Денис – гр13

3.Іванченко Анастасія – гр. 15

4.Кобець Максим – гр. 22

Пінязюк Євгеній – 

32 група

Бондар А.С.
5 Прес – центр 1 Богунова Надія – гр. 11 

2.Стаканова Надія – гр. 11

3. Вольський Володимир – гр. 13

4.Коваленко Вікторія –гр. 21

Віняр Ангеліна – 25 група Тєлєгіна Н.В.
6 Трудових справ 1.Вахнякова Анастасія – гр. 11 

2.Образцова Софія – гр. 11

3.Турчин Ростислав –гр. 13

4.Орлач Катерина – гр. 15

Чурсін Богдан – 

22 група

Осадча М.І.
7 Корисних і добрих справ 1 Малаєва Валерія –гр. 11 2.Раченко Василь –гр. 12 

3.Лущик Євгеній –гр. 13

4. Воробйов Максим – гр. 22

Гутьяр Наталія – 

21 група

Дармостук Л.С.
8 Соціально – правового захисту 1.Майструк Тетяна – гр. 21 

2.Гринько Денис –гр. 12

3.Очеретяний Максим – гр. 13

4.Луценко Назар –гр. 15

5. Тітенко Софія – гр. 21

Фіщук Василь – 

25 група

ЖуровковаО.О.

Останні новини

4321

23.01.2019
  ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ У 2019 році на базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти     №   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр). (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання. (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки                                     на базі 11 класів     №з/п   Назва професії Обсяг прийому (чол.) Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік                         Прийом документів проводиться з 15 травня – по 23 серпня 2019 року щоденно, крім неділі заява (подається вступником особисто) документи про освіту (оригінали) свідоцтво, додаток до свідоцтва для випускників 9 кл. атестат, додаток до атестата для випускників 11 кл. свідоцтво про народження, паспорт (копія) ідентифікаційний номер (копія) медична довідка (форма N 086) 6 фотокарток розміром 3х4 см; характеристика зі школи; приписне свідоцтво – для юнаків з 17 років (копія); копії документів, що дають право на пільги при вступі (за наявності); конверт з марками – 2 шт.; папка швидкозшивач – 1 шт., файли – 2 шт. Умови прийому: Прийом до ліцею проводиться без вступних іспитів, шляхом конкурсного відбору: за результатами середнього балу свідоцтва про освіту; за результатами усної співбесіди.   Конкурсний відбір може проводитись поетапно, упродовж усього терміну прийому документів.   Особи, які без поважних причин не з’явилися на співбесіду, не можуть бути зараховані на навчання. Пільги на зарахування   Зараховуються поза конкурсом:   – особи, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано таке право; –    діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа віком від 18 до 23 років відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами); – діти-інваліди та інваліди, яким не протипоказане навчання за обраною професією, відповідно до статті 22 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»; –    діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, за умови наявності у них достатнього рівня підготовки, відповідно до ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано таке право; –    особи, яким відповідно до Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» надано таке право; –    діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, на місця, забезпечені державним замовленням. Вступники у цьому разі подають відповідний документ про те, що батько (мати) визнані такими, що загинули під час виконання службових обов’язків, відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2002 року № 157 «Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді».   Першочергово зараховуються:   випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою; учасники міжнародних, завершального етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з дисциплін за умови, якщо вони вступають за професіями, для яких вищезазначені дисципліни є профільними; особи, які вступають до ліцею за цільовим направленням на навчання.  

1234

23.01.2019
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ у 2019 році На базі 9 класів з отриманням повної загальної середньої освіти № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (5122) Кухар. (5123) Офіціант 25 3 роки 2 (7412) Пекар. (7412) Кондитер 20 3 роки 3. (7436) Швачка. (7433) Кравець 15 3 роки 4. (5141) Перукар (перукар-модельєр) (5141) Манікюрник 20 3 роки 5. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. (4222) Адміністратор 20 3 роки 6. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 3 роки 7. (7212) Електрозварник ручного зварювання (8322) Водій автотранспортних засобів категорії «В» 25 3 роки 8. (5129) Майстер ресторанного обслуговування. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 3 роки На базі 11 класів № Код та назва професії Обсяги прийому, чол. Термін навчання 1. (4113) Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення 20 1 рік 5 міс. 2 (4212) Касир (в банку) 15 1 1 рік 3. (4222) Адміністратор 15 8 міс. 4. (5312) Оформлювач вітрин, приміщень та будівель 15 1 рік 3 міс. 5. (5141) Перукар (перукар-модельєр) 20 1 рік 2 міс. 6. (5141) Манікюрник 20 5 міс. 7. (7412) Кондитер 20 1 рік 2 міс. 8. (7412) Пекар 20 7 міс. 9. (5142) Покоївка 15 6 міс. 10. (7436) Швачка 15 1 рік 11. (7433) Кравець 15 1 рік 12. (7122) Муляр. (7133) Штукатур 15 1 рік 13. (5129) Майстер ресторанного обслуговування 20 1 рік 14. (5129) Майстер готельного обслуговування 20 1 рік