Тиждень професійної майстерності з професії: «Швачка. Вишивальник»

Тиждень професійної майстерності з професії: «Швачка. Вишивальник»

З 23.02.2015 по 27.02.2015 року у Васильківському професійному ліцеї відбувся тиждень професійної майстерності з професії – «Швачка. Вишивальник».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Тиждень розпочався презентацією учнями 11 та 31 груп – «Моя професія – швачка». Програма тижня фахової майстерності включала в себе проведення професійного конкурсу «Кращий на курсі» серед учнів 11 та 31 груп.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Викладачем спецдисциплін Герук Г.В. були розроблені тестові завдання теоретичного туру різної складності, відповідно розрядів учнів, а майстер виробничого навчання Воробей О.В. підготувала цікаві завдання практичного конкурсу. За підсумками двох турів конкурсу, практичного і теоретичного, серед учасників в групі 11 кращим виявися – Сергеєв Владислав, а в групі 31 – Семеніст Григорій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Викладачем Герук Г.В було проведено відкритий урок за темою: «Оздоблення жіночого одягу», майстер виробничого навчання Воробей О.В. провела майстер – клас: «Обробка кишені в бічному шві», в якому могли брати участь усі охочі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В рамках тижня професійної майстерності «Швачка. Вишивальник» працювали експозиційні виставки: методичні напрацювання викладачів та майстрів виробничого навчання, творчі роботи учнів групи 11 та 31, також було організовано екскурсію на швейну фабрику – «Рекламний текстиль», де учні могли ознайомитися з технологією пошиття виробів, продемонструвати свої навички шиття, та побачити нове для них обладнання швейної галузі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Останні новини

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.