Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Швачка. Кравець.

Професія: Швачка. Кравець.

Напрямок підготовки Назва професії Термін навчання
Швейне виробництво 7436 Швачка – IV р.
7433 Кравець – ІІІ р.
3 роки
(на базі 9 класів)
7436 Швачка – IV р.
8263 Вишивальниця – І р.
2 роки
(на базі 11 класів)

КОР «Васильківський професійний ліцей» здійснює підготовку учнів денної форми навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем: «Кваліфікований робітник».

Швачка – спеціаліст з виробництва виробів з тканин, шкіри і інших матеріалів. Здійснює пошиття виробів вручну або на різноманітних універсальних швейних машинах.

Кравець – фахівець із пошиття одягу. Безпосереднім пошиттям одягу займаються кравці, тобто спеціалісти з виконання технологічної обробки різноманітних вузлів одягу і збирання всіх деталей готового виробу.

Вишивальник – професія «невтомних рук», які завжди могли годувати цілу родину. Вишивка – орнаментальне або сюжетне зображення на тканині, шкірі, виконане різними ручними або машинними швами;

Програма підготовки включає теоретичне та практичне навчання по дисциплінах у вигляді аудиторних занять (лекційних, лабораторно-практичних, практичних занять) і самостійної роботи, виконання курсових та дипломних робіт і проходження виробничої практики. Робочі навчальні плани характеризуються поєднанням фундаментальних, професійних дисциплін та практичної підготовкою, що дає змогу забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері легкої промисловості. Навчальну та практичну роботу учнів забезпечують навчальні кабінети, спеціалізовані майстерні та лабораторії:
– майстерня швачок;
– майстерня ручної вишивки;
– кабінет Технології виготовлення швейних виробів;
– кабінет Інформатики та інформаційних технологій;
– кабінет Матеріалознавства;
– кабінет Охорони праці.

Значна увага приділяється виробничій практиці під час якої учні набувають практичного досвіду на підприємствах міста Василькова: «Веbера» , «Рекламний текстиль» та інших.

Щорічно в ліцеї проводяться конкурси фахової майстерності з професії : швачка, вишивальниця . Учні активно беруть участь у обласних конкурсах фахової майстерності та інших професійних заходах. За час навчання ліцеїсти мають змогу відвідувати найкращі Міжнародні виставки обладнання і новітніх технологій, якості продукції, товарів і послуг. За період навчання здійснюються екскурсії на профільні підприємства «Веbера» та «Рекламний текстиль», з метою вивчення виробничого та технологічного процесів. Щороку дирекція ліцею організовує виставку учнівських творчих робіт в рамках традиційного заходу «День відкритих дверей ліцею».

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!