Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
КОМІСІЯ ЕКОЛОГІЇ, СПОРТУ ТА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Мета: залучити учнів до активної участі у ліцейних та міських спортивних змаганнях, зацікавити роботою спортивних секцій, пропагувати здоровий спосіб життя. Сформувати в учнів любов до навколишнього середовища, розуміння того, що без охорони природи, всього живого, неможлива нормальна життєдіяльність людини.

– організація спортивних заходів(футбольні, волейбольні матчі,шахові, тенісні турніри, спортивні ігри тощо)

– організація і проведення лекцій, бесід з пропаганди здорового способу життя, із запрошенням спеціалістів: лікарів –наркологів, психологів, венерологів;

– випуск інформаційних бюлетенів щодо боротьби з палінням, вживанням алкоголю та наркотиків;

– пропаганда здорового харчування;

– пропаганда профілактичного медичного огляду з метою боротьби зі СНІДом;

– пропаганда безпечного сексу;

– проведення рейдів «Ні палінню!»;

– проведення Дня Здоров’я;

– організація акції на захист природи;

– організація по озелененню ліцею та гуртожитку;

– озеленення території ліцею, оновлення клумб;

– проведення рейдів з перевірки санітарного стану гуртожитку.

Останні новини

Тиждень безпеки дорожнього руху

10.05.2019
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах нашого міста. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. Учні КНЗ  КОР «Васильківський професійний ліцей»  з 06 по 10 травня 2019 року долучилися до проведення Тижня  безпеки дорожнього руху та взяли участь у різноманітних  пізнавальних заходах: урок – гра «Дорожні знаки та їх значення»;єдиний урок  «Безпека на дорозі – безпека життя»;зустріч із представниками патрульної поліції;практичне заняття з медичним працівником на тему «Надання першої до медичної допомоги при ДТП». Усі проведені заходи були спрямовані на розширення поняття учнів  про правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, на розвиток уваги підлітків, уміння переходити дорогу, правильно ходити по тротуарах у різну погоду; виховували бажання бути в безпеці на дорогах. На завершення тижня  до ліцею завітали з профілактичною бесідою представники  поліції, які нагадали здобувачам освіти про те, що нехтування як водіями, так і пішоходами Правил дорожнього руху призводить до травмування та загибелі людей. Тиждень безпеки дорожнього руху у ліцеї – це сім днів масштабних та інформативних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Будьте обачні!