Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Студія естрадної пісні

Основні напрямки діяльності

Музичне виховання займає одне з важливих місць у формуванні всебічно розвинутої людини, духовно багатої, морально чистої і фізично досконалої. У музично-естетичному вихованні важливу роль має вокальне мистецтво. Спів сприяє фізичному розвитку дитини і несе в собі великий виховний потенціал.

Пісня – найдавніший і найпопулярніший музичний жанр, у якому поєднуються музика і подія.

У процесі навчання співу вихованці мають зрозуміти, що пісня – це відродження життя, це саме життя.

Мета.

Основною навчально-виховною метою студії є:

 • навчити дітей любити і розуміти музику;
 • формувати у вихованців повноцінне сприймання музики (народної, класичної, сучасної);
 • розвивати музичний слух, пам’ять, чуття ритму;
 • розвивати вокально-технічні навички;
 • формувати музичне мислення;
 • розвивати творчі здібності, творчу активність;
 • виховувати художній смак, здатність емоційної сприймати музику.

Реалізація самої програми зумовить досягнення таких завдань:

 • оволодіння вокальними, музично-ритмічними навичками;
 • розвиток інтонаційного мислення, накопичення практичного досвіду;
 • формування моральних ідеалів та естетичних смаків;
 • створення у дитячому середовищі сприятливо емоційно-моральної атмосфери.

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.