День відкритих дверей у Васильківському професійному ліцеї

День відкритих дверей

2 квітня 2015 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Васильківський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей. Захід проводився спільно з Васильківським міськрайонним центром зайнятості.

Почесним гостем на заході був міський голова м. Василькова Сабов Сергій Олександрович та представники виконавчого комітету Васильківської міської ради.

image_gallery (1)

Для майбутніх вступників 2015 року ліцей презентував найбільш популярні професії, які завжди користуються попитом на ринку праці:

  • Кухар. Офіціант;
  • Муляр. Штукатур;
  • Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів (категорії «В, С»).

image_gallery (2)

В заході прийняли участь 240 учнів із загальноосвітніх шкіл м. Василькова та Васильківського району.

image_gallery (3)

Насичений вибуховими емоціями та драйвовою атмосферою цей день не забудеться ніколи. Бо для майбутніх випускників шкіл навчання – це перший відповідальний крок, це стартова вирішальна сходинка на шляху до перемог. Адже, як любив повторювати відомий американський оратор Джим Рон, успіх – це не те, що ми маємо, це те, ким ми стаємо в результаті.

image_gallery (4)

Якщо ти мрієш на одинці – мрія залишається мрією, якщо ти мрієш з іншими – ти створюєш реальність. Таким правилом керується керівництво ліцею, організовуючи цей захід для учнів 9 класів, їх батьків та всіх бажаючих, які хотіли познайомитись із навчальним закладом, а також з переліком професій, які можна здобути тут – у Васильківському професійному ліцеї.

image_gallery (5)

В фойє закладу гостей гостинно зустрічали учні та представники адміністрації. Перше, що привертало увагу усіх запрошених – це унікально оформлена виставка учнівських робіт до світлого свята Великодня:

  • пасхальні куличі та кекси, кошики з випічкою, яскраво прикрашені бісквітні і пісочні пасхальні яйця (колективна робота учнів групи 15 “Кухар. Офіціант” під керівництвом майстра виробничого навчання Заєць Л.Ф.);
  • православні ікони, вишиті бісером, саморобні дитячі народні ляльки “Українська родина”, “Травниця”, створені власними руками весняні букети з цукерками (колективна робота учнів гр. 31 “Швачка. Вишивальник” під керівництвом Жукової Н.В.).

image_gallery (6)

Ця виставка продемонструвала, що в ліцеї підтримуються традиції української народної творчості, інтерес до культури своєї Батьківщини, обрядів і традицій, пов’язаних з підготовкою до свята Великодня.

image_gallery (7)

У широкому колі викладачів, майстрів виробничого навчання, учнів та гостей, які завітали на День відкритих дверей відбулося незвичайне знайомство. Під час цієї душевної зустрічі всі могли поділитися найсокровеннішим – власними планами та мріями.

image_gallery (8)

Найчастіше молодь висловлювала такі бажання: реалізувати себе у професії, знайти вірних друзів, здобути модну освіту, прикрасити весь світ, провести яскраво учнівські роки, удосконалити свої вміння, розпочати власний бізнес.

image_gallery (9)

Школярів чекала захоплива екскурсія інноваційними навчальними лабораторіями та майстернями . Дирекція , майстри виробничого навчання та викладачі надали консультації щодо професій, які можна здобути тут, умови навчання та подальшого працевлаштування молоді. Найкращі учні, разом зі своїми майстрами, провели майстер-класи, розповіли про обрані професії. Старшокласники подивилися, як учні ліцею куховарять та подають страви, мурують, штукатурять, зварюють метали.

image_gallery (10)

Учні будівельних професій продемонстрували свої професійні навички та сучасні виробничі технології, які свідчать про головне: ремонт для них не проблема, а творчість та натхнення!

image_gallery (11)

Для учнів, які зацікавилися особливостями професії «Електрозварник ручного зварювання» викладачем спецдисциплін Чухарковою В.О. та методистом Харчуком А.В. була представлена сучасна презентація професії. Найбільше захоплення у гостей викликали презентації майбутніх кухарів-офіціантів: виставка карвінгу, майстер – класи із святкового сервірування столу до романтичної вечері, складання серветок, виготовлення 3D – желе із квітів.

image_gallery (12)

Після цікавої та змістовної екскурсії всіх гостей чекав ще один несподіваний сюрприз: пригощали фруктами, власною випічкою, яку можна назвати візитною карткою закладу, чаєм та солодощами. Учні – офіціанти демонстрували свої вміння і навики, отримані під час навчання. Особливістю цьогорічного Дня відкритих дверей в ліцеї стало тісне спілкування учнів ліцею з майбутніми випускниками шкіл, розповідь їх про свої враження від навчання при здобуванні обраної професії.

image_gallery (13)

  • Я в захваті від обраної професії і можливостей розвиватися професійно, – Мельчарик Олександр, учень І курсу, професія: Кухар. Офіціант;
  • Навчання в ліцеї за ці роки дали мені високі професійні навички, впевненість у своїх силах і можливостях, реалізацію своїх мрій. Як вважаємо ми, наша професія – серйозна та відповідальна і ми розкриваємо себе у творчості! Для нас наша професія – це бізнес у майбутньому, це джерело енергії для роботи! – Мартиненко Вікторія, ІІІ курс, професія: Кухар. Офіціант;
  • Здобування професії будівельних напрямків для мене – це початок реалізації моєї мрії: зводити красиві, затишні будівлі і мости, які будуть з’єднувати нашу країну, – Телюк Олег, ІІ курс, професія: Муляр. Штукатур.

image_gallery (14)

Людмила Миколаївна Постоленко, директор ліцею запросила молодь у свою команду : «Завжди раді бачити у стінах нашого навчального закладу талановиту й обдаровану молодь. Бо ви – майбутнє нашої держави. Будьте завжди впевненими в собі! Тримайте високо піднятою голову! Не зважайте на життєві труднощі! Впевнено долайте перепони на своєму шляху і завжди ставте високі, амбітні цілі. Бажаю вам успішно закінчити навчання в школі та правильно обрати свою професію!».

image_gallery (15)

Особливо хотілось, щоб в День відкритих дверей молодь, яка обере навчання в ліцеї, відчула свою приналежність до цього навчального закладу , щоб навчання стало для них одним із найрадісніших і найхвилюючих. І не тільки уроки теоретичного та виробничого навчання, а й багатогранний світ можливостей відбутись у фаховій та науковій сферах, сформувати практичні навички за обраною професією, здобути досвід стажувань зі спеціальності, а також – відкрити і розвинути власні таланти, збагативши світ креативом, позитивними емоціями, красою!

image_gallery (16)

КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» чекає на поповнення в сім’ї майбутніх випускників 9 класів, щоб стати частиною дружньої і великої родини. Команда ліцею буде робити все, щоб молодь, яка тут навчається та буде навчатись завжди були в зоні комфорту.

image_gallery (17)

Схвальні відгуки і подяки гостей від учнів, батьків та педагогів стало підтвердженням досягнення профорієнтаційної мети заходу.

image_gallery (18)

Останні новини

#ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

05.02.2019
У другий вівторок лютого міжнародна громадськість відзначає Всесвітній День безпеки в Інтернеті. Тема ця, безперечно, дуже актуальна. З одного боку Інтернет дає змогу стрімко розширити рамки розвитку особистості, досягати успіхів в будь-якій сфері, а також самому створити свій «віртуальний образ». А з іншого – багато хто зловживає вільністю Інтернету і намагається заволодіти різною особистою інформацією чи й коштами. 05 лютого 2019 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернету у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було проведено ряд цікавих заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет: викладач інформатики Романовська Л.О. організувала змагання серед учнів першого курсу з пошуку цікавих матеріалів про користувачів Інтернету;викладач громадянської освіти Мамчур В.В. провела урок – дискусію: «Чи є Інтернет безпечним?»;практичний психолог провела годину спілкування на тему: «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» та разом з учнями 16 групи приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisko в Україні. Такі заходи демонструють власне бачення проблем, пов’язаних із використанням Інтернету, формують індивідуальну моральну свідомість, культуру та вчать правилам безпечної поведінки при користуванні Інтернетом.