День відкритих дверей у Васильківському професійному ліцеї

День відкритих дверей

2 квітня 2015 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Васильківський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей. Захід проводився спільно з Васильківським міськрайонним центром зайнятості.

Почесним гостем на заході був міський голова м. Василькова Сабов Сергій Олександрович та представники виконавчого комітету Васильківської міської ради.

image_gallery (1)

Для майбутніх вступників 2015 року ліцей презентував найбільш популярні професії, які завжди користуються попитом на ринку праці:

  • Кухар. Офіціант;
  • Муляр. Штукатур;
  • Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів (категорії «В, С»).

image_gallery (2)

В заході прийняли участь 240 учнів із загальноосвітніх шкіл м. Василькова та Васильківського району.

image_gallery (3)

Насичений вибуховими емоціями та драйвовою атмосферою цей день не забудеться ніколи. Бо для майбутніх випускників шкіл навчання – це перший відповідальний крок, це стартова вирішальна сходинка на шляху до перемог. Адже, як любив повторювати відомий американський оратор Джим Рон, успіх – це не те, що ми маємо, це те, ким ми стаємо в результаті.

image_gallery (4)

Якщо ти мрієш на одинці – мрія залишається мрією, якщо ти мрієш з іншими – ти створюєш реальність. Таким правилом керується керівництво ліцею, організовуючи цей захід для учнів 9 класів, їх батьків та всіх бажаючих, які хотіли познайомитись із навчальним закладом, а також з переліком професій, які можна здобути тут – у Васильківському професійному ліцеї.

image_gallery (5)

В фойє закладу гостей гостинно зустрічали учні та представники адміністрації. Перше, що привертало увагу усіх запрошених – це унікально оформлена виставка учнівських робіт до світлого свята Великодня:

  • пасхальні куличі та кекси, кошики з випічкою, яскраво прикрашені бісквітні і пісочні пасхальні яйця (колективна робота учнів групи 15 “Кухар. Офіціант” під керівництвом майстра виробничого навчання Заєць Л.Ф.);
  • православні ікони, вишиті бісером, саморобні дитячі народні ляльки “Українська родина”, “Травниця”, створені власними руками весняні букети з цукерками (колективна робота учнів гр. 31 “Швачка. Вишивальник” під керівництвом Жукової Н.В.).

image_gallery (6)

Ця виставка продемонструвала, що в ліцеї підтримуються традиції української народної творчості, інтерес до культури своєї Батьківщини, обрядів і традицій, пов’язаних з підготовкою до свята Великодня.

image_gallery (7)

У широкому колі викладачів, майстрів виробничого навчання, учнів та гостей, які завітали на День відкритих дверей відбулося незвичайне знайомство. Під час цієї душевної зустрічі всі могли поділитися найсокровеннішим – власними планами та мріями.

image_gallery (8)

Найчастіше молодь висловлювала такі бажання: реалізувати себе у професії, знайти вірних друзів, здобути модну освіту, прикрасити весь світ, провести яскраво учнівські роки, удосконалити свої вміння, розпочати власний бізнес.

image_gallery (9)

Школярів чекала захоплива екскурсія інноваційними навчальними лабораторіями та майстернями . Дирекція , майстри виробничого навчання та викладачі надали консультації щодо професій, які можна здобути тут, умови навчання та подальшого працевлаштування молоді. Найкращі учні, разом зі своїми майстрами, провели майстер-класи, розповіли про обрані професії. Старшокласники подивилися, як учні ліцею куховарять та подають страви, мурують, штукатурять, зварюють метали.

image_gallery (10)

Учні будівельних професій продемонстрували свої професійні навички та сучасні виробничі технології, які свідчать про головне: ремонт для них не проблема, а творчість та натхнення!

image_gallery (11)

Для учнів, які зацікавилися особливостями професії «Електрозварник ручного зварювання» викладачем спецдисциплін Чухарковою В.О. та методистом Харчуком А.В. була представлена сучасна презентація професії. Найбільше захоплення у гостей викликали презентації майбутніх кухарів-офіціантів: виставка карвінгу, майстер – класи із святкового сервірування столу до романтичної вечері, складання серветок, виготовлення 3D – желе із квітів.

image_gallery (12)

Після цікавої та змістовної екскурсії всіх гостей чекав ще один несподіваний сюрприз: пригощали фруктами, власною випічкою, яку можна назвати візитною карткою закладу, чаєм та солодощами. Учні – офіціанти демонстрували свої вміння і навики, отримані під час навчання. Особливістю цьогорічного Дня відкритих дверей в ліцеї стало тісне спілкування учнів ліцею з майбутніми випускниками шкіл, розповідь їх про свої враження від навчання при здобуванні обраної професії.

image_gallery (13)

  • Я в захваті від обраної професії і можливостей розвиватися професійно, – Мельчарик Олександр, учень І курсу, професія: Кухар. Офіціант;
  • Навчання в ліцеї за ці роки дали мені високі професійні навички, впевненість у своїх силах і можливостях, реалізацію своїх мрій. Як вважаємо ми, наша професія – серйозна та відповідальна і ми розкриваємо себе у творчості! Для нас наша професія – це бізнес у майбутньому, це джерело енергії для роботи! – Мартиненко Вікторія, ІІІ курс, професія: Кухар. Офіціант;
  • Здобування професії будівельних напрямків для мене – це початок реалізації моєї мрії: зводити красиві, затишні будівлі і мости, які будуть з’єднувати нашу країну, – Телюк Олег, ІІ курс, професія: Муляр. Штукатур.

image_gallery (14)

Людмила Миколаївна Постоленко, директор ліцею запросила молодь у свою команду : «Завжди раді бачити у стінах нашого навчального закладу талановиту й обдаровану молодь. Бо ви – майбутнє нашої держави. Будьте завжди впевненими в собі! Тримайте високо піднятою голову! Не зважайте на життєві труднощі! Впевнено долайте перепони на своєму шляху і завжди ставте високі, амбітні цілі. Бажаю вам успішно закінчити навчання в школі та правильно обрати свою професію!».

image_gallery (15)

Особливо хотілось, щоб в День відкритих дверей молодь, яка обере навчання в ліцеї, відчула свою приналежність до цього навчального закладу , щоб навчання стало для них одним із найрадісніших і найхвилюючих. І не тільки уроки теоретичного та виробничого навчання, а й багатогранний світ можливостей відбутись у фаховій та науковій сферах, сформувати практичні навички за обраною професією, здобути досвід стажувань зі спеціальності, а також – відкрити і розвинути власні таланти, збагативши світ креативом, позитивними емоціями, красою!

image_gallery (16)

КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» чекає на поповнення в сім’ї майбутніх випускників 9 класів, щоб стати частиною дружньої і великої родини. Команда ліцею буде робити все, щоб молодь, яка тут навчається та буде навчатись завжди були в зоні комфорту.

image_gallery (17)

Схвальні відгуки і подяки гостей від учнів, батьків та педагогів стало підтвердженням досягнення профорієнтаційної мети заходу.

image_gallery (18)

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.