Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Ярмарка вакансій та професій 23.10.2014

Сучасному виробництву – сучасні професійні кадри

23 жовтня 2014 року у КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» Васильківським міськрайонним центром зайнятості проведено масовий інформаційний захід для учнів шкіл міста та району.

В заході взяли участь Васильківський міський голова Сабов С.О., виконуючий обов’язки голови Васильківської районної адміністрації Червенко Є.М., директор Васильківського міськрайонного центру зайнятості Мироненко Віта Сергіївна, директор Київського обласного центру зайнятості Білик Ю.П., представники відділу у справах сім’ї та молоді та служби у справах дітей Васильківської міської ради, 497 школярів загальноосвітніх шкіл міста та району.

В роботі заходу взяли участь 32 навчальних закладів різних форм акредитації з м. Києва та Київської області, м. Умань Черкаської області.

Учнями КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» було представлено презентації своїх творчих робіт та проведено майстер-класи з професій: вишивальниця, штукатур, кухар та офіціант із використанням новітніх виробничих технологій.

Масовий захід був забезпечений папками з описом професій, буклетами з короткою характеристикою професій, інформацією про актуальність ринку праці Васильківського регіону та інформаційно-роз’яснювальною програмою щодо профорієнтації випускників ЗОШ.

Останні новини

Співпраця з роботодавцями

22.04.2019
            Протягом квітня місяця 2019 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» гостинно відчиняв свої двері для учнів 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти Васильківського району.             Сьогодні, 22 квітня 2019 року, викладачі вишу та роботодавці завітали до ліцею запросити учнів та випускників на навчання і роботу.             Вдячні викладачам кафедри експертизи харчових продуктів Київського національного університету харчових технологій за змістовну інформацію про університет, умови вступу на навчання, особливості навчання випускників професійних ліцеїв в університеті, за цікавий проведений майстер-клас «Визначення якості меду та фальсифікації».             Для учнів з професії «Кухар. Офіціант» відкрились нові перспективи завдяки знайомству з представниками фірми «SERVICE MANAGEMENT GROUP», які детально познайомили з умовами влаштування, праці, оплатою у готелях та ресторанах м. Києва. Дякуємо за співпрацю колегам та роботодавцям.

Відкритий урок з фізичного виховання

17.04.2019
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. 17 квітня 2019 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» викладач фізичного виховання Бондар Анатолій Сергійович провів відкритий урок для учнів гр. 25. Тема уроку: «Вправи на вдосконалення фізичних якостей, спрямованих на всебічний і гармонійний фізичний розвиток особистості». Вступна частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Учасники виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, вправи з гирями, на гімнастичних матах, із скакалкою та обручем, на гімнастичних перекладинах. Під час уроку учні вправно виконували завдання викладача, працюючи в групах, що активізовувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами. Важливо, що викладач особистим прикладом надихав ліцеїстів на успішне виконання вправ. Урок пройшов на високому методичному рівні.