Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради
+38 045 71 22 543 +38 045 71 23 365
ВасильківськийПрофесійний Ліцей
Твоя професія - дорога в стабільне майбутнє
Електрозварник ручного зварювання. Водій кат. «В,С».

Професія: Електрозварник ручного зварювання.

Напрямок підготовки Назва професії Термін навчання
Загальні професії електротехнічного виробництва 7212 Електрозварник ручного зварювання – IV р.
8322 Водій автотранспортних засобів категорії В, С
3 роки
(на базі 9 класів)

Водій автотранспортних засобів категорії В, С

КЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» здійснює підготовку учнів денної форми навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем: « Кваліфікований робітник».

Електрозварник – з’єднує (зварює) елементи металоконструкцій, трубопроводи, деталі машин і механізмів за допомогою зварювального апарату.

Водій автотранспортних засобів – фахівець, який професійно управляє легковими і вантажними автомобілями всіх типів і марок, а також машинами спеціального призначення.

Програма підготовки включає теоретичне та практичне навчання по дисциплінах у вигляді аудиторних занять (лекційних, лабораторно-практичних , практичних занять) і самостійної роботи, виконання курсових та дипломних робіт і проходження виробничої практики. Робочі навчальні плани характеризуються поєднанням фундаментальних, професійних дисциплін та практичної підготовкою, що дає змогу забезпечити підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері обслуговування та громадського харчування. Навчальну та практичну роботу учнів забезпечують навчальні кабінети, спеціалізовані майстерні та лабораторії:
– майстерня Слюсарна;
– майстерня Електрозварювання;
– кабінет Охорони праці;
– кабінет Електротехніки;
– кабінет Спецтехнології;
– кабінет Правил дорожнього руху. Будови й експлуатації автомобіля.

Значна увага приділяється виробничій практиці під час якої учні набувають практичного досвіду на підприємствах міста та району Васильківщини, м. Києва: ЗАТ «Васильківський агробуд», ПП «ДІОНІТ», ПАТ «Васильківська птахофабрика», ТОВ ВФ «Санрайс» та інших.

Щорічно в ліцеї проводяться конкурси фахової майстерності з професії: Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів категорії В, С . Учні активно беруть участь у обласних конкурсах фахової майстерності та інших професійних заходах.

За час навчання ліцеїсти мають змогу відвідувати найкращі Міжнародні виставки обладнання і новітніх технологій, якості продукції, товарів і послуг. За період навчання здійснюються екскурсії на профільні підприємства , з метою вивчення виробничого та технологічного процесів. Щороку дирекція ліцею організовує виставку учнівських творчих робіт в рамках традиційного заходу «День відкритих дверей ліцею».

Останні новини